KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044423
nr 1204 4423
Signerad Korp, Stilleben. Olja på duk, 50x60
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 september 2018
kl 20:37:19
100 kr
150 kr
200 kr